اخبار

1395/11/11
برگزاری تور تفریحی و بازدیدهاي علمی از برنامه‌های دومین کنفرانس ملی مدیریت مهندسی می‌باشد. جهت اطلاع از اماکن مدنظر به ادامه مطلب مراجعه کنید.


 در پایان برنامه‌هاي کاري کنفرانس در هر دو روز برنامه‌هاي تفریحی شامل تور گردشی بازدید از محل‌هاي تاریخی و دیدنی شامل ساحل سفیدرود، مقبره دکتر محمد معین و حرم سیدجلال‌الدین اشرف در آستانه اشرفیه و نیز مقبره شیخ زاهد، استخر طبیعی، مقبره کاشف‌السلطنه و مجموعه تفریحی بام لاهیجان، تله کابین در لاهیجان در نظر گرفته شده است. همچنین تور تفریحی دریایی بازدید از پل چوبی بندر کیاشهر و ساحل کیاشهر و نیز روستاي صفرابسته که یکی از جاذبه‌هاي طبیعی و کمتر شناخته شده گیلان می‌باشد، در برنامه تفریحی کنفرانس گنجانده شده است. علاوه بر این به منظور آشنایی دانشجویان با مراکز صنعتی، از یکی از کارخانجات تولیدي واقع در منطقه آزاد انزلی نیز بازدید به عمل خواهد آمد و مسایل صنعتی و تولیدي توسط اساتید دانشگاه تربیت مدرس توضیح داده خواهد شد. در پایان تورهاي بازدید صنعتی مجموعه تفریحی منطقه آزاد انزلی شامل ساحل دریا و نیز مجتمع‌هاي تجاري مورد بازدید علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

-1 تور گردشگري کیاشهر و صفرابسته:  بندر کیاشهر از مناطق گردشگري استان گیلان به شمار می‌رود که در تور سیاحتی کنفرانس در نظر است از پل چوبی و ساحل ماسه‌اي کیاشهر بازدید به عمل آید. همچنین پس از بازدید ساحل کیاشهر، بازدیدکنندگان به روستاي صفرابسته عزیمت خواهند نمود.  صفرابسته، روستایی در دامن طبیعت، زیبا و دیدنی، داراي قدمت تاریخی 1500 ساله است.

از جاذبه‌هاي گردشگري روستاي صفرابسته وجود جاده‌هاي تونلی سر پوشیده شده از درختان توسکا می‌باشد که در فصول بهار و پائیز نقاش طبیعت زیباترین رنگ‌ها را در آن به‌کار برده است. این جاده طولانی‌تر و زیباتر از جاده ساحلی گیسوم در غرب استان گیلان می‌باشد.

-2 تور گردشگري آستانه اشرفیه و لاهیجان:  از آنجا که آستانه اشرفیه و لاهیجان از مناطق گردشگري بسیار زیباي استان گیلان به شمار می‌روند، در حاشیه کنفرانس تور گردشگري آستانه اشرفیه و لاهیجان در نظر گرفته شده است که متقاضیان پس از ثبت‌نام در برنامه تفریحی به صورت دسته جمعی از پارك ساحلی و آرامگاه دکتر محمد معین در آستانه اشرفیه و پس از زیارت آرامگاه سیدجلال‌الدین اشرف به لاهیجان عزیمت می‌نمایند. در برنامه بازدید لاهیجان نیز ابتدا از مقبره شیخ زاهد، مقبره کاشف‌السلطنه و مجموعه تفریحی بام لاهیجان و تله کابین آن بازدید به عمل آورده و در نهایت شرکت‌کنندگان به مجموعه تفریحی استخر لاهیجان که یکی از جاذبه‌هاي گردشگري استان گیلان به شمار می‌رود، عزیمت خواهند نمود.

-3 بازدید علمی از منطقه آزاد انزلی کاسپین:  به دلیل وجود اماکن صنعتی در منطقه آزاد انزلی بازدید علمی نیز در این بخش از برنامه بازدیدهاي کنفرانس قرار گرفته است. در این بازدید علمی، دانشجویان از توضیحات اساتید برجسته مهندسی صنایع دانشگاه تربیت مدرس نیز بهره‌مند خواهند شد. مسیر تور گردشگري بر اساس بازدید از اماکن علمی پیشبینی شده است و دانشجویان پس از بازدید علمی به مراکز سیاحتی و تفریحی منطقه آزاد انزلی عزیمت می‌نمایند. ویژگی بارز منطقه آزاد انزلی آن است که مجتمع‌هاي تجاري و ساحل زیباي دریا در کنار یکدیگر قرار گرفته و بازدیدکنندگان می‌توانند هم‌زمان هم از جاذبه هاي ساحل دریا استفاده نمایند وهم لوازم مورد نیاز خود را خریداري کنند.
جهت مشاهده تصاویری از اماکن مذکور اینجا کلیک کنید.


نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !